Coppermine Photo Gallery - Jadran

Online photo album

Navod  

Návod :: Informace o galerii, návod, novinky :: Nastavení galerie a návod k používání :: Návod: nahrávání obrázků a ostatních souborů do galerie Hledat: Rozšířené vyhledávání

Strana: [1]    
PetrK
 Návod: nahrávání obrázků a ostatních souborů do galerie - Duben 26, 2016, 01:05:06 AM #1

Administrators
Příspěvky: 12
Registrace: 05.04.2006
V menu klikněte na odkaz "Upload souboru". Na následující stránce vyberte album do kterého chcete obrázky nahrát a postupujte dle návodu níže:

Poznámka: Pokud postrádáte vhodné album pro nahrání vašich obrázků, v příslušné kategorii nejdříve vytvořte nové album s názvem který potřebujete a po jeho vytvoření do něj obrázky nahrajte. Nebo mě napiště a já vám nové album vytvořím.

Klikněte na tlačítko Procházet a vyberte ze svého PC obrázek který chcete nahrát. Obrázek se sám začne na server nahrávat. Můžete také současně označit a otevřít více obrázků najednou, všechny vybrané obrázky se zobrazí ve Frontě nahrávání a postupně se začnou nahrávat, dole pak vidíte již nahrané obrázky:

Po nahrání všech obrázku klikněte na tlačítko Pokračovat. Objeví se následující stránka kde můžete ke každému obrázku napsat název a případne další popis. Nakonec zmáčknete tlačítko "Použít změny":

Obrázky které jste sami nahráli mùžete pak v galerii mazat, nebo upravovat jejich popis a pod.....
Petr
 

Strana: [1]    
 


04/2016 aktualizace na novou verzi. Došlo k několika změnám v nastavení, INFORMACE ZDE

Pruvodce po pobrezi Chorvatska     Forum o cestování k jadranskému pobřeží     Adminovy stranky o Chorvatsku a cestování

    Prehled servisů elektroniky v CR a SR, rady a informace, forum